Series
Ratings
26
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0