Series
Ratings
61
Hur JunRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0