Titles you rated
The Truth BeneathRated ★ 3.0
MulanRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
The RomanceRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 3.5