Movies
Ratings
38
Up in the AirRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0