Titles you rated
UnfaithfulRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0