Titles you rated
mon mon mon MONSTERSRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.0
Thunder ForceRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 2.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
Young-guwa daengchiliRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 2.0
VacationRated ★ 3.5- Wuroi-mae From Outer Space 2Rated ★ 2.0
BrightRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.5- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 2.5
The IncidentRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
PolaroidRated ★ 1.5