Movies
Ratings
728
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 2.5
FriendzoneRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0