Movies
Ratings
106
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0