Series
Ratings
93
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5