Movies
Ratings
976
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Dan in Real LifeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 1.5
Buffalo '66Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.5