Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
MosulRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0