Movies
Ratings
497
The Kingdom of Dreams and MadnessRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
My Neighbors the YamadasRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0