Titles you rated
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
BTS: Burn the StageRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0- Kichijoji Dake ga Sumitai Machi desu ka?Rated ★ 3.5
Akko's LunchesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Yube no Curry Ashita no PanRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5- The Magic Angel Creamy MamiRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0