Series
Ratings
428
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.0