Movies
Ratings
171
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
PurgeRated ★ 4.5
ConcussionRated ★ 2.0
ShortbusRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Rocks in my PocketsRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 5.0- Turn It Up To 11Rated ★ 3.5