Movies
Ratings
38
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.0