Titles you rated
X-MenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0