Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0