Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
- HeroRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5