Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Courage Under FireRated ★ 3.5
FractureRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
ArmadilloRated ★ 2.0
Runaway JuryRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.5
Walk the LineRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5- Anna and the KingRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.0
SpreadRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 2.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 3.5