Movies
Ratings
348
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
The IncidentRated ★ 4.5
Lucid DreamRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5- Strayer's ChronicleRated ★ 4.5
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0