Movies
Ratings
1004
No Other ChoiceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0