Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
StorksRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5