Movies
Ratings
1221
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Girl in the PictureRated ★ 4.0
A Deadly American MarriageRated ★ 2.5- VoicesRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
1st KissRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 3.5
Wild TourRated ★ 4.5
Parallel MothersRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Good on PaperRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0