Movies
Ratings
850
The AwakeningRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
[REC]Rated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
Killing SeasonRated ★ 4.0
Sand CastleRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0