Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0