Titles you rated
Leaving NeverlandRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
London SpyRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0