Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Hard CandyRated ★ 3.0
JunoRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
DominoRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
CypherRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0