Movies
Ratings
220
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5