Series
Ratings
15
SupernaturalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0