Series
Ratings
22- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0