Titles you rated
Sea FogRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.0
Break OutRated ★ 1.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0