Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
FlightRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
The Big SickRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0