Titles you rated
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0