Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
High School Girl Get MarriedRated ★ 0.5
Source CodeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
The MistRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0