Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5- One of A PairRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
- IslandRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0