Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Shin Suk-ki BluesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0