Movies
Ratings
61
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Midsummer's EquationRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
The Bling RingRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0