Movies
Ratings
296
In a Better WorldRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
American PieRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Ghost TheaterRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5