Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
My Week with MarilynRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Cats Don't Come When You CallRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5