Titles you rated
DetroitRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5