Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
BuffaloedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.5
1BRRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Echo ValleyRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
The Cleansing HourRated ★ 3.0
The RuinsRated ★ 3.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5