Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5