Series
Ratings
16
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
NisemonogatariRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5