Movies
Ratings
539
Panic RoomRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
SignsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 1.5
Any Given SundayRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5