Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
One Piece Film: GoldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0