Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
The HuntRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 2.5
Hellboy: The Crooked ManRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 1.5
RevolverRated ★ 3.0