Series
Ratings
536
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 3.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0