Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0