Movies
Ratings
417
Green BookRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5